Telefon
WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

MARMARA EKO

Firmamız Çevre, Enerji, Madencilik ve Su Yapılarının planlama ve proje kademesinde değerlendirilmesi sektörleri üzerine 2013 yılından günümüze mühendislik ve müşavirlik hizmetleri sunmaktadır.

Çevre ve Sürdürülebilirlik tanımlarının yeniden tarif edildiği günümüzde hizmet verdiğimiz sektörlerdeki müşterilerimizi bilinçlendirmek, yasal ve cezai yaptırımlardan korumak, değişen mevzuatı yakından takip ederek müşteri memnuniyeti önceliğinde çevreyi ve insan sağlığını koruyarak sürdürülebilir kalkınmayı artırmak için çalışıyoruz.

Enva, tüm ekibi ve destek aldığı danışmanlarıyla, ÇED ve Çevre Danışmanlık yeterlik belgeleri dâhilinde danışmanlık hizmeti vermekte ve uluslararası finans kuruşları için raporlamalar gerçekleştirmektedir. Ayrıca, projelerin başlangıcından sonuna kadar tüm çevresel ve sosyal etki değerlendirme süreçlerini yönetmekte ve ulusal/uluslararası mevzuat/standartlar dâhilinde müşterilerine danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Çevre Sosyal Yönetişim Konularında ise Türkiye’nin önde gelen Enerji firmalarına IFC, EBRD, Ekvator prensipleri, GLP, GBP gibi prensiplerin uygulanması ve raporlaması çalışmalarını yürütmektedir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın!

0286 501 05 55
Hemen Arayın!

Talep Formu